Niezabudowana działka ewidencyjna nr 94/18 – 1 000 000 zł

 

 

Lokalizacja: Niezabudowana działka ewid. nr 94/18, położona jest w powiecie krakowskim, gminie Zabierzów, miejscowości Pisary, przy ul. Rędziny. Znajduje się w odległości ok. 3,4 km w kierunku wschodnim od centrum miejscowości Krzeszowice oraz ok. 8,9 km w kierunku zachodnim od Urzędu Gminy Zabierzów.

Otoczenie: Bezpośrednie otoczenie działki stanowią tereny niezbudowane o tożsamym przeznaczeniu. W sąsiedztwie znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o niskiej intensywności.

Dojazd i skomunikowanie: Działka ewid. nr 94/18 posiada dostęp do drogi – ul. Rędziny. W odległości niespełna 800 m przebiega droga krajowa nr 79 umożliwiająca bezpośredni dojazd m.in. do Katowic i Krakowa. Dworzec kolejowy oddalony jest o ok. 3 km. Stacja Krzeszowice obsługuje przede wszystkim ruch lokalny w kierunku Krakowa, Oświęcimia, Katowic, Częstochowy oraz Wodzisławia

Wielkość, kształt, topografia i zagospodarowanie działki: Działka ewid. nr 94/18 o pow. ok. 100 arów ma kształt zbliżony do trapezu, posiada niewielkie deniwelacje terenu. Obszar jest niezagospodarowany, nieogrodzony, porośnięty samosiewami traw.

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: UC – Tereny usług o charakterze komercyjnym.

Zapraszamy do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, 1. Kodeksu Cywilnego. Biuro nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.